Триатлон

 

  працівник ЗСУ ПРИЙМА Софія Сергіївна - майстер спорту з триатлону та велоспорту. Переможниця чемпіонату Європи з крос-дуатлону  серед юніорів (2016), бронзова призерка чемпіонату Європи з акватлону серед юніорів (2017), срібна призерка етапу Кубка Європи з триатлону серед юніорів (2016), володар Кубка Європи серед юніорів з триатлону (2014), багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України серед юнаків та юніорів; член національної збірної команди України. Виступає за НСБ ЛВС.


 

 

 

 

  

 

 

 

  спорт. актив ДОРОШ Назар Орестович - майстер спорту міжнародного класу з триатлону. Багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України. Виступає за НСБ ЛВС та ФСТ "Динамо".

 

 

 

 

 

 

 

 

 


kozulina3 прапорщик запасу КОЗУЛІНА Тамара Вікторівна -  майстер спорту міжнародного класу з триатлону. Чемпіонка світу на довгу дистанцію (2004 р.); багаторазова чемпіока та призерка міжнародних змагань; багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та Кубків України. Виступала за НСБ ЛВС до 2013 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 спорт. актив КВІТА Марія Вікторівна - майстер спорту з триатлону. Багаторазова призерка чемпіонатів та Кубків України. Виступала за НСБ ЛВС до 2012 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 спорт. актив КВІТА Олена Вікторівна - майстер спорту з триатлону. Багаторазова призерка чемпіонатів та Кубків України. Виступала за НСБ ЛВС  до 2012 року.