Тренерський склад

 КОРОСТИЛЬОВ Сергій Миколайович. Тренер-викладач з кульової стрільби, майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України, майор запасу. Для бажаючих займатися звертатися у навчально-методичний відділ.

 

 

 

 

 

 ЛАТИШЕВСЬКИЙ Володимир Володимирович. Тренер-викладач з пауерліфтінгу, майстер спорту з важкої атлетики, заслужений тренер України з пауерліфтінгу, підполковник запасу. Для бажаючих займатися звертатися у навчально-методичний відділ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ЛЯТОСИНСЬКИЙ Сергій Вікторович. Тренер-викладач зі спідвею, майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України. Для бажаючих займатися звертатися у навчально-методичний відділ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 ЮНАК Михайло Михайлович. Тренер-викладач з боротьби самбо (дзюдо), заслужений майстер спорту, заслужений тренер України. Для бажаючих займатися звертатися у навчально-методичний відділ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ТИЧКО Орест Богданович. Тренер-викладач з велоспорту. Заслужений тренер України. Для бажаючих займатися звертатися у навчально-методичний відділ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

НІКУЛІН Антон Володимирович. Тренер-викладач зі спортивного карате. Майстер спорту міжнародного класу. Для бажаючих займатися звертатися у навчально-методичний відділ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КОЛОСОВ Сергій Володимирович - тренер-викладач з важкої атлетики та пауерліфтінгу, майстер спорту з важкої атлетики. Для бажаючих займатися звертатися у навчально-методичний відділ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ІБРАГІМОВ Ніязі Біляллович - тренер-зброяр з кульової стрільби.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 МОЗГОВОЙ Олег Григорович. Працював тренером-викладачем з легкої атлетики, заслужений тренер України. Трагічно загинув у 2007 р.